www.malebambino.pl

MAŁE BAMBINO to nowoczesne przedszkole o domowej atmosferze, działające w Częstochowie w dzielnicy Stradom od września 2016r. jako placówka oświatowa o statusie przedszkola niepublicznego, która realizuje program przedszkolny zatwierdzony przez MEN.

   Budynek przedszkola usytuowany jest wśród domków mieszkalnych w cichej okolicy,  z dala od ruchliwych ulic. Teren przedszkola jest ogrodzony, monitorowany, bezpieczny, posiada zielony plac zabaw .Trzy przestronne, monitorowane, kolorowe sale przeznaczone do zabawy i zajęć dydaktycznych naszych wychowanków wyposażone są w zabawki, wpływające na rozwój dzieci, gry edukacyjne oraz sprzęt multimedialny. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd nawet z odległych dzielnic Częstochowy, Dźbowa. Cicha   i spokojna okolica sprzyja spacerom poza teren przedszkola pozwalając dzieciom na poznawanie otaczającego je środowiska i kontakt z przyrodą.

  Nasze przedszkole przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. 
Dziecko w przedszkolu ma zagwarantowaną fachową opiekę w dni powszednie każdego tygodnia w godzinach od 7:00 do 17.00. Nie pracujemy tylko w soboty i niedziele i dni ustawowo wolne od pracy.

  Istnieje możliwość dostosowania godzin pobytu dziecka w przedszkolu na zasadzie odrębnych, indywidualnych ustaleń. Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola w danym dniu jest jego dobry stan zdrowia.

  Zapisy dzieci przyjmowane są w trakcie trwania całego roku szkolnego - w miarę posiadanych wolnych miejsc.

 

Dziecko otrzymuje w przedszkolu trzy posiłki dziennie:

        śniadanie o godz. 9:00

        obiad dwu daniowy o godz. 12:00

        podwieczorek o godz. 15:00

        napoje bez ograniczeń !

  Celem naszego przedszkola jest wspomaganie rozwoju i wczesna edukacja każdego  dziecka dla ułatwienia „startu” w życie szkolne, a także danie im solidnych podstaw umożliwiających osiąganie sukcesów w dalszej edukacji szkolnej. Pragniemy stworzyć jak najlepsze warunki sprzyjające odkryciu w dziecku jego naturalnych predyspozycji do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, rozwijamy dziecięce talenty.

  W pracy z dziećmi wykorzystujemy skuteczne metody pedagogiczne służące wspomaganiu wszechstronnego rozwoju dziecka, rozbudzając jego aktywność twórczą i zapewniając pozytywną motywację do podejmowania zadań, a tym samym rozwijają wiarę we własne siły i możliwości.

   

 

 

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
"Cuando el ni
ño ríe, el mundo ríe también."
"When a kid laughs, the world laughs."

Rekrutacja:
Dyrektor Przedszkola
Beata Nowak

+48 697 024 094 e-mail: malebambino@gmail.com

 

Adres:

ul.Podchorążych 38
42-202 Częstochowa

 

PRZEDSZKOLE
JĘZYKOWO - ARTYSTYCZNE

Pierwsze w Częstochowie przedszkole z nauką języka hiszpańskiego.

 Powered by: www.cdx.pl